* Hitno potrebni majstori i polumajstori za rad u Sloveniji

  • Po Ugovoru
  • Nova Gorica, Slovenija Pogled Na Mapi
  • postavljeno pre 8 meseci -
  • Postavljeno: 17. februara 2021.
  • Pregled(a) 322

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Potrebna Stručna Sprema Nije potrebna
  • Potrebno Iskustvo Manje od 1 godine
  • Delatnost Razno
  • Pol Muškarac
  • Minimalna Plata 5 Eur/h Netto
  • Kvalifikacija Osnovna Škola

Opis

Našem uspešnom klijentu iz Slovenije potrebni su polumajstori i majstori (kojima nisu strani poslovi električara, vodoinstalera, rad sa OSB pločama, montažeri kuhinja i nameštaja) za izgradnju montažnih kućica.

Opis posla:

  • Radi se u hali.
  • Radno vreme u trajanju od 8h ili 12h.

Profil kandidata:

Posedovanje pasoša Evropske Unije ili Slovenačke radne vize (minimum da je kandidat poseduje 1. godinu)

∙ Minimum osmogodišnje obrazovanje

∙ Savesnost, preciznost, ozbiljnost

Posedovanje vozačke dozvole B kategorija

Spremnost za rad u inostranstvu na duži period

Nudimo:

  • Redovno zaposlenje na neodređeno vreme u sređenom, uspešnom proizvodnom preduzeću. Nadoknada za rad početna 5 Eur/h – netto
  • 50 % plaćeni državni praznici
  • Plaćen regres u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Plaćen godišnji odmor u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Obezbeđen smeštaj u privatnoj kući ili stanu za koji radnik plaća 100 Eur/na mesec dana
  • Obezbeđen prevoz do/sa posla sa službenih automobilom.
  • Dobija se novac za topli obrok na dan 4Eur ako zaposleni radi 8h dnevno, a ako radi 12h dnevno onda dobija 6Eur za obrok

Kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu svoj CV poslati na e-mail: poslovi@jobs011.rs ili kontaktirati broj telefona: 069/ 445 19 87

Poželjne Veštine