Pomoćni radnici u Nemačkoj

  • Po Ugovoru
  • Nemačka Pogled Na Mapi
  • postavljeno pre 2 meseca -
  • Postavljeno: 26. maja 2020.
  • Pregled(a) 163

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Potrebna Stručna Sprema Srednja Stručna Sprema
  • Potrebno Iskustvo Bez Iskustva
  • Delatnost Razno
  • Pol Oba pola
  • Minimalna Plata 9.49 € Bruto/h
  • Kvalifikacija Srednja Škola

Opis

Za potrebe našeg poslodavca u Nemačkoj, potrebno je 20 pomoćnih radnika u gradu Sonnerbeg i Coburg ( M / Ž / Parovi)

Opis posla:

  • Pakovanje / sortiranje / kontrola kvaliteta u fabrikama – automobilska industrija, parfemska industrija, proizvodnja raznih proizvoda

Uslovi:

  • Osnovno poznavanje Nemačkog jezika – da kandidat ume da se predstavi i razume osnovne reči na poslu pri radu
  • Nije potrebno predhodno radno iskustvo niti struka
  • Vlastiti automobil je prednost ali ne i uslov
  • M / Ž / parovi

Nudi se :

  • Početna plata 9.49 € bruto / h
  • Bonusi – noćni rad 25%, nedelja 50 %, praznici 100 %
  • Smeštaj ( soba ) je organizovan od strane poslodavca i iznosi oko 300 € sa režijama ( ne plaća se u napred već se odbija od plate )
  • Rad u 3 ili 4 smene
  • Početak posla je odmah !

Sve dodatne informacije i termin možete dobiti pozivom na broj naše agencije Jobs011  069/ 445 19 75 i  011/ 761 02 38

Poželjne Veštine