Potrebni konobari/konobarice i šankeri za rad u Švajcarskoj

  • Po Ugovoru
  • Švajcarska Pogled Na Mapi
  • postavljeno pre 1 sedmica -
  • Postavljeno: 29. jula 2020.
  • Pregled(a) 34

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Potrebna Stručna Sprema Srednja Stručna Sprema
  • Potrebno Iskustvo Više od 1 godine
  • Delatnost Restoraterstvo
  • Pol Oba pola
  • Minimalna Plata Po Dogovoru
  • Kvalifikacija Srednja Škola

Opis

Za potrebe našeg klijenta tražimo konobare/konobarice i šankere za rad zimske sezone u Švajcarskoj.

Opis posla:

  • Usluživanje gostiju hranom i pićem, briga oko postavljanja i pospremanja stolova
  • Šank – priprema pića, pranje čaša i ostali poslovi u šanku

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo i preporuka
  • Ljubaznost u radu sa gostima
  • Organizovanost

Nudi se:

  • Smenski rad
  • Obezbeđen smeštaj od strane poslodavca
  • Obezbeđeno osiguranje, prijava i radna dozvola o trošku poslodavca

Prijave možete slati na e-mail: poslovi@jobs011.rs

Dodatne informacije možete dobiti pozivom na broj naše agencije Jobs 011,  069/445 19 75  i  011/761 02 38.

Poželjne Veštine