Potrebna medicinska sestra – tehničar

  • Puno Radno Vreme
  • Beograd, Višnjička banja Pogled Na Mapi
  • postavljeno pre 4 meseca -
  • Postavljeno: 2. decembra 2020.
  • Pregled(a) 153

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Potrebna Stručna Sprema Srednja Stručna Sprema
  • Potrebno Iskustvo Bez Iskustva
  • Delatnost Medicinsko Osoblje
  • Pol Oba pola
  • Minimalna Plata Po Dogovoru
  • Kvalifikacija Srednja Škola

Opis

Domu za smeštaj odraslih i starijih Mojsilović Plus koji se nalazi na opštini Palilula u naselju Višnjička banja, potrebna medicinska sestra-tehničar.

Zaduženja:

  • Radi na pružanju medicinskih usluga korisnicima doma (davanje lekova, inekcija i drugih terapija, kompletna nega korisnika, meri pritisak, temperaturu, previja korisnike i sl.), koje je prepisao lekar
  • Vodi dnevni pregled pruženih medicinskih usluga i obilazi korisnike
  • Svakodnevno kontroliše kvalitet i ispravnost opreme koju koristi
  • Vodi brigu o higijeni i urednosti radnog prostora u pogledu ispunjavanja zdravstveno-sanitarnih uslova, kao i propisa i mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Obavezna prijava, puno radno vreme

Napomena:

Vaš CV možete poslati na e-mail: office.mojsilovic@gmail.com

Kontakt telefon: 064/ 954 30 54

Poželjne Veštine