Potrebna medicinska sestra – vaspitač

  • Po Ugovoru
  • Žarkovo, Beograd Pogled Na Mapi
  • postavljeno pre 2 meseca -
  • Postavljeno: 12. marta 2021.
  • Pregled(a) 67

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Potrebna Stručna Sprema Srednja Stručna Sprema
  • Potrebno Iskustvo Bez Iskustva
  • Delatnost Medicinsko Osoblje
  • Pol Oba pola
  • Minimalna Plata Po Ugovoru
  • Kvalifikacija Srednja Škola

Opis

PU Vesela planeta je u potrazi za kvalifikovanim i visoko motivisanim kandidatima koji imaju stručnost i volju za rad sa decom predškolskog uzrasta, i usled toga otvoreno je radno mesto za poziciju medicinska sestra -vaspitač.

Uslovi:

  • Završena Srednja medicinska škola ili Viša medicinska škola smer: medicinska sestra-vaspitač
  • Radno iskustvo nije neophodno

Od Vas očekujemo:

  • Adaptivan pristup novim i modernim metodama rada
  • Želju za postizanjem poslovnog uspeha i ličnim napredovanjem
  • Inicijativu, kreativnost, otvorenost
  • Dobru komunikaciju, spremnost za timski rad

Opis posla:

  • Nega i vaspitno-obrazovni rad sa decom jaslenog uzrasta
  • Vođenje pedagoške dokumentacije
  • Aktivno učešće u planiranju, pripremi i realizaciji vaspitno-obrazovnog rada
  • Saradnja sa porodicom

Nudimo Vam:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Angažovanje sa punim radnim vremenom
  • Profesionalno usavršavanje
  • Redovnu zaradu
  • Rad u malom i dinamičnom okruženju

Zainteresovani kandidati mogu svoj CV poslati na e-mail:

veselaplaneta1@gmail.com

Poželjne Veštine