Potrebni radnici za rad u pekari – Slovenija

  • Po Ugovoru
  • Nova Gorica i Grgar, Slovenija Pogled Na Mapi
  • postavljeno pre 7 meseci -
  • Postavljeno: 15. marta 2021.
  • Pregled(a) 372

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Potrebna Stručna Sprema Nije potrebna
  • Potrebno Iskustvo Manje od 1 godine
  • Delatnost Razno
  • Pol Oba pola
  • Minimalna Plata Po Ugovoru
  • Kvalifikacija Osnovna Škola

Opis

Našem poslovnom partneru iz Slovenije potrebni su radnici za rad u pekari na pozicijama: pekar i poslastičar.

Opis posla:

  • Upravljanje pekarskim mašinama i aparatima
  • Stavljanje proizvoda na transportna kolica
  • Rad na peći
  • Skupljanje proizvoda i transport
  • Dubinsko zamrzavanje i pakovanje proizvoda
  • Označavanje i vođenje evidencija

Uslovi rada:

  • Posao se obavlja u tri smene
  • Minimalan broj radnih sati 176
  • Rad se obavlja 6 dana u nedelji, slobodan dan u dogovoru sa šefom pekare
  • Mogućnost rada na više od minimalnog broja sati u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Primereno za muškarce i žene

Profil kandidata:

  • Posedovanje pasoša Evropske Unije
  • Pekar/poslastičar
  • Asistent pekara/poslastičar
  • Radnik na pakovanju pekarskih proizvoda
  • Minimum osmogodišnje obrazovanje
  • Ručne spretnosti
  • Spremnost na rad noću
  • Savesnost, preciznost, ozbiljnost
  • Spremnost za rad u inostranstvu na duži period

Nudimo:

  • Redovno zaposlenje na neodređeno vreme u sređenom, uspešnom proizvodnom preduzeću
  • Plata za rad od 4 Eur do 6 Eur/h netto
  • U probnom periodu od 60 dana, zaposleni imaju početnu satnicu u iznosu od 4 Eur/po satu netto, u slučaju da zadovolje očekivanja pekare, mogu očekivati povećanje satnice već u probnom periodu rada
  • 25% plaćen prekovremeni rad
  • 25% plaćen rad noću
  • 50% plaćeni državni praznici
  • Obezbeđen besplatan smeštaj u privatnoj kući, mogućnost nadoknade smeštaja u visini od 120 Eur ukoliko zaposleni samostalno obezbedi smeštaj
  • Obezbeđen prevoz do/sa posla
  • Obezbeđen jedan topli obrok (ili novčana nadoknada u visini od 4 Eur)
  • EU zdravstveno osiguranje (radnik pokriva deo osiguranja u iznosu od 38 Eur-a)
  • Za pekare rad se obavlja u Novoj Gorici. Poslastičari rad obavljaju u Grgaru (mesto pored Nove Gorice)

Zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati na e-mail:

poslovi@jobs011.rs  ili mogu pozvati broj telefona 069/ 44 51 987

Poželjne Veštine