Potrebni radnici za rad u vešeraju – Slovenija

  • Po Ugovoru
  • Slovenija Pogled Na Mapi
  • postavljeno pre 6 meseci -
  • Postavljeno: 18. aprila 2021.
  • Pregled(a) 182

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Potrebna Stručna Sprema Nije potrebna
  • Potrebno Iskustvo Manje od 1 godine
  • Delatnost Razno
  • Pol Oba pola
  • Minimalna Plata Po Ugovoru
  • Kvalifikacija Osnovna Škola

Opis

Našem uspešnom klijentu iz Slovenije potrebni su radnici za rad u vešeraju.

Opis posla:

∙ Transport, sortiranje i utovar prljavog rublja

∙ Odvajanje, vešanje i raspoređivanje čistog rublja

∙ Dodavanje čistog rublja u različite mašine i aparate

∙ Ostali poslovi na različitim mašinama i aparatima

∙ Slaganje rublja na transportna kolica

∙ Vođenje evidencija

Uslovi rada:

  • Posao se obavlja u smenama (I,II i noćna smena).
  • Posao i subotom
  • Minimalan broj radnih sati 176
  • Mogućnost rada na više od minimalnog broja sati u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Primereno i za žene i muškarce

Profil kandidata:

Posedovanje pasoša Evropske Unije ili Slovenačke radne vize (minimum da je kandidat poseduje 1. godinu)

∙ Minimum osmogodišnje obrazovanje

∙ Savesnost, preciznost, ozbiljnost

Spremnost za rad u inostranstvu na duži period

Nudimo:

  • Redovno zaposlenje na neodređeno vreme u sređenom, uspešnom proizvodnom preduzeću. Nadoknada za rad od 4Eur/h do 6 Eur/h – netto
  • 25 % plaćen prekovremeni rad
  • 25 % plaćen rad noću
  • 50 % plaćeni državni praznici
  • Plaćen regres u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Plaćen godišnji odmor se stiče nakon 6 meseci rada
  • Obezbeđen smeštaj u privatnoj kući ili stanu za koji se radniku odbija od zarade u iznosu od  100 Eur na mesečnom nivou. Sobe su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne. Zajednička kuhinja, dnevni boravak i kupatilo. U smeštaju ima wi-fi.
  • Obezbeđen prevoz od smeštaja do posla i nazad (par minuta vožnje)
  • Obezbeđen jedan topli obrok za vreme rada u fabrici

Kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu svoj CV poslati na e-mail:

poslovi@jobs011.rs ili kontaktirati broj telefona: 069/ 445 19 87

Poželjne Veštine